Jak to s námi bude probíhat

Vstupní konzultace Úvodní konzultace

Než se pustíme do jakýchkoliv návrhů, vyslechneme si nejprve vaše představy i možnosti. Na jejich základě si společně určíme směr, kterého se budeme držet při tvorbě návrhu i realizacu řešení interiéru. Také si vyladíme termíny a všechny další podrobnosti. 

Chci se dozvědět více
service-01-alt.jpgservice-02.jpg

Vstupní konzultace Profesionální 3D návrh

Spojíme vaše představy a možnosti s našimi zkušenostmi a kreativitou a vytvoříme vám profesionální grafický 3D návrh. 

Vy tak víte, jak bude váš interiér vypadat, a my se od něho odrazíme při montážních pracích. Zároveň od nás v této chvíli obdržíte finální cenovou kalkulaci.

Více než 560

zpracovaných 3D návrhů

Více než 270

skutečných realizací
Chci se dozvědět více


Vstupní konzultace Zaměření interiéru

Bez zaměření ani ránu. Zaměření provádíme, aby nás při realizaci interiéru nic nepřekvapilo. K měření používáme laserové měřítko, případně totální stanici. V ideálním případě by měl být celý interiér bez nábytku, ale zvládneme to i s ním.

Z měření pak zpracujeme výstup v podobě technického výkresu a můžeme se pustit do realizace.

Chci se dozvědět více
service-03.jpgservice-05-alt.jpg

Vstupní konzultace Stavební práce

Pokud to interiér vyžaduje, pustíme se do potřebných stavebních úprav. Ať už jde o vybourání či postavení příčky, natažení elektřiny na potřebné místo nebo třeba vysekání otvoru do stěny. Po stavebních úpravách prostory uklidíme a připravíme na realizaci interiéru.

Chci se dozvědět více


Vstupní konzultace Realizace interiéru

Perfektní interiér je důmyslně zpracován do posledního detailu. Perfektní interiér nejen že skvěle vypadá, ale jeho prostor můžete využít do posledního detailu. Ať už se to týká úložných prostor či využití světla či rozmístění designových prvků. I na to se u nás můžete spolehnout.

Chci se dozvědět více
service-05.jpgPro architekty